Skupina ČEZ, Oranžový rok 2024

Oranžový rok 2024

Oranžový rok 2024 Jaderná elektrárna Temelín Skupina ČEZ 

Hasičský ples SDH Modrá Hůrka

   První akcí v rámci Oranžového roku byl hasičský ples SDH Modrá Hůrka, který se uskutečnil 10.února 2024 v kulturním domě v Horních Kněžekladech. Veškeré přípravy před tímto plesem byly odměněni velkou návštěvou nejen samotných členů SDH, ale i dalších přátel. Vše klaplo na jedničku a při tom všem byl samozřejmým partnerem i Skupina ČEZ, která tuto akci zaštítila.

Modrohůrecké velikonoční tvoření 

Druhou akcí v rámci Oranžového roku 2024 s partnerem Skupinou ČEZ bylo velikonoční tvoření, které proběhlo 24.3.2024. 

Modrohůrecké čarodějnické tvoření 

Jak již název vypovídá, blíží se nám čarodějnice, proto si modrohůrecká děvčata připravila v rámci Oranžového roku s generálním partnerem Skupivou ČEZ, tvoření v tomto duchu a to 21.4.2024 opět v naší malé výstavní síni věnované operní pěvkyni Eleonoře z Ehrenbergu. Veškeré tvoření je velice pečlivě a propracovaně připraveno, aby si zde každý mohl vyrábět, tvořit podle svého. Což dokazují obličeje dětí i dospělých při tomto tvoření. Výsledkem byly čarodějnice, které by určitě dostaly nějaká ocenění na svém sletu. 

Hlavní díky patří holkám a ženám, H+L+E+Z, kterým za tuto nezištnou práci moc děkuji a vše se uskutečňuje s našim partnerem Skupinou ČEZ, za což také děkuji.

                                                                                                                                                                                                       LS